Contact

Saue peakontor

AS Avesco
Väljaotsa tn 1
76506 Saue linn
Saue vald, Harjumaa
Estonia

Tel.  +372 679 9260
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Tartu filiaal

AS Avesco
Ringtee 35
50105 Tartu
Estonia 

Tel.  +372 512 6001
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Võtke meiega ühendust

Contact EE

Contact

Direct Contacts

[Translate to English:] CAT TEHNIKA MÜÜK JA RENT

Põhja-Eesti müügijuht – Oliver Lõõnik
Tel. +372 511 0207
oliver.loonik@avesco-cat.com

Lääne-Eesti müügijuht – Mart Ilisson
Tel. +372 5347 6727
mart.ilisson@avesco-cat.com

Lõuna-Eesti müügijuht – Jaanus Uustalu
Tel. +372 512 6001
jaanus.uustalu@avesco-cat.com

Cat rasketehnika rent – Ramon Kaunismaa
Tel. +372 512 6030
rent.ee@avesco-cat.com

Tootejuht – Magnus Mägedi
magnus.magedi@avesco-cat.com


[Translate to English:] CATERPILLAR GENERAATORITE JA JÕUSEADMETE MÜÜK JA RENT

[Translate to English:] Cat generaatorite müük ja rent – Kalle Koppel
Tel. +372 510 7018
kalle.koppel@avesco-cat.com


[Translate to English:] METSO PURUSTUS- JA SÕELUMISSEADMED

[Translate to English:] Metso tootejuht – Vinni Innar
Tel. +372 5342 5613
innar.vinni@avesco-cat.com


[Translate to English:] ADMINISTRATSIOON

[Translate to English:] Tegevjuht – Jan Berkovitch
Tel. +372 679 9260
jan.berkovitch@avesco-cat.com

Pearaamatupidaja – Aune Klimbek
Tel. +372 508 4253
aune.klimbek@avesco-cat.com 

Raamatupidaja – Rita Virman
Tel. +372 679 9278
rita.virman@avesco-cat.com

Juhiabi-müügiassistent – Enel Oja
Tel. +372 679 9260
enel.oja@avesco-cat.com 

Müügiassistent – Krista Hool
Tel. +372 679 9660
krista.hool@avesco-cat.com  

Turundusspetsialist – Kadri Ahu
Tel. +372 679 9267
kadri.ahu@avesco-cat.com              

[Translate to English:] CATERPILLAR VARUOSADE MÜÜK

[Translate to English:] Andrus Väli
Tel. +372 6799 280

Oliver Valdre
Tel. +372 6799 281

varuosad@avesco-cat.com


[Translate to English:] HOOLDUS– JA REMONDIOSAKOND, TOOTETUGI

Hooldusväljakutsed, remonditööde planeerija – Anu Reinsalu
Tel. +372 525 1142
Tel. +372 679 9270
hooldus@avesco-cat.com

Saue töökoja meister – Mart Vernik
Tel. +372 518 8433
mart.vernik@avesco-cat.com

Tartu töökoja meister, tööde planeerija – Tambet Johannes
Tel. +372 5860 2965
tambet.johannes@avesco-cat.com

Tehniline nõustaja, S•O•S analüüsid – Märt Binsol
Tel. +372 5919 9276
mart.binsol@avesco-cat.com

Hoolduse ja varuosade osakonna juht – Margus Teng
Tel. +372 5853 9900
margus.teng@avesco-cat.com