Contact

Saue peakontor

AS Avesco
Väljaotsa tn 1
76506 Saue linn
Saue vald, Harjumaa
Estonia

Tel.  +372 679 9260
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Tartu filiaal

AS Avesco
Ringtee 35
50105 Tartu
Estonia 

Tel.  +372 512 6001
Hooldusväljakutsed Lõuna-Eestisse
tel. +372 5860 2965
info.ee@avesco-cat.com

Võtke meiega ühendust

Contact EE

Contact

Direct Contacts

Cat machinery sales department

Põhja-Eesti müügijuht – Oliver Lõõnik
Tel. +372 511 0207
oliver.loonik@avesco-cat.com

Lääne-Eesti müügijuht – Markus Aaslaid
Tel. +372 5347 6727
mart.ilisson@avesco-cat.com

Lõuna-Eesti müügijuht – Jaanus Uustalu
Tel. +372 512 6001
jaanus.uustalu@avesco-cat.com

Ida-Eesti müügijuht – Ain Sarv
Tel. +372 5915 1144
ain.sarv@avesco-cat.com

 

Tootejuht – Magnus Mägedi
magnus.magedi@avesco-cat.com


[Translate to English:] CATERPILLAR GENERAATORITE JA JÕUSEADMETE MÜÜK JA RENT

[Translate to English:] Cat generaatorite müük ja rent – Kalle Koppel
Tel. +372 510 7018
kalle.koppel@avesco-cat.com


[Translate to English:] METSO PURUSTUS- JA SÕELUMISSEADMED

Metso product manager – Robin Aringo
Tel. +372 58 580 058
robin.aringo@avesco-cat.com

 

 


ADMINISTRATION

CEO – Tarmo Põiklik
Tel. +372 679 9260
tarmo.poiklik@avesco-cat.com

Chief accountant– Siret Piisang-Bekasov
Tel. +372 58 119 747 
siret.piisang@avesco-cat.com

Accountant – Rita Virman
Tel. +372 679 9278
rita.virman@avesco-cat.com

Sales assistant– Kristina Tomingas
Tel. +372 53 040 982
kristina.tomingas@avesco-cat.com

Marketing specialist – Tiina Kraus
Tel. +372 51 985 349
tiina.kraus@avesco-cat.com

 

 

CATERPILLAR SPARE PARTS SALESTEAM

Veiko Sibrits
Tel. +372 6799 280

Tõnu Liinat
Tel. +372 6799 281

varuosad@avesco-cat.com


[Translate to English:] HOOLDUS– JA REMONDIOSAKOND, TOOTETUGI

Hooldusväljakutsed, remonditööde planeerija – Martin Kutsar
Tel. +372 525 1142
hooldus@avesco-cat.com

Saue töökoja meister – Ants Juhanson
Tel. +372 51 26 032
ants.juhanson@avesco-cat.com

Tartu töökoja meister, tööde planeerija – Tambet Johannes
Tel. +372 5860 2965
tambet.johannes@avesco-cat.com

Tehniline nõustaja, S•O•S analüüsid – Märt Binsol
Tel. +372 5919 9276
mart.binsol@avesco-cat.com

Tehniline nõustaja Dmitri Sekljutski
Tel. +372 58 544 666
dmitri.sekljutski@avesco-cat.com

Hoolduse ja varuosade osakonna juht – Raigo Paabut
Tel. +372 5853 9900
raigo.paabut@avesco-cat.com