Kontaktandmed

Saue peakontor

AS Avesco
Väljaotsa tn 1
76506 Saue linn
Saue vald, Harjumaa
Estonia

Tel.  +372 679 9260
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Tartu filiaal

AS Avesco
Ringtee 35
50105 Tartu
Estonia 

Tel.  +372 512 6001
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Kontori lahtiolekuajad / Business hours: 

E–R  8.00–16.30; L–P suletud
8.00–16.30 Monday to Friday

Äriregistri kood / Business ID: 10503541
KMKR / VAT reg no:  EE100077111

Nordea Bank AB Estonia Branch
IBAN:  EE501700017000019738
BIC / SWIFT:  NDEAEE2X

Võtke meiega ühendust

Contact EE

Contact

TÖÖTAJATE KONTAKTANDMED

CAT TEHNIKA MÜÜK JA RENT

Põhja-Eesti müügijuht – Oliver Lõõnik
Tel. +372 511 0207
oliver.loonik@avesco-cat.com

Lõuna-Eesti müügijuht – Jaanus Uustalu
Tel. +372 512 6001
jaanus.uustalu@avesco-cat.com

Lääne-Eesti müügijuht - Markus Aaslaid
Tel: +372 5347 6727
markus.aaslaid@avesco-cat.com

Müügijuht – Ain Sarv
Tel. +372 5915 1144
ain.sarv@avesco-cat.com

Kasutatud rasketehnika müügijuht Rivo Pajur
Tel: +372 5884 7882
rivo.pajur@avesco-cat.com

Tootejuht – Magnus Mägedi
magnus.magedi@avesco-cat.com

 

Cat tehnika rendijuht - Mehis Madisson
Tel. +372 512 6030
mehis.madisson@avesco-cat.com


CATERPILLAR GENERAATORITE JA JÕUSEADMETE MÜÜK JA RENT

Müügiinsener – Kalle Koppel
Tel. +372 510 7018
kalle.koppel@avesco-cat.com


METSO PURUSTUS- JA SÕELUMISSEADMED

Metso tootejuht – 
Tel: +372 53364447 
info.ee@avesco-cat.com


ADMINISTRATSIOON

Tegevjuht – Tarmo Põiklik
Tel. +372 679 9260
tarmo.poiklik@avesco-cat.com

Pearaamatupidaja – Siret Piisang-Bekasov
Tel. +372 679 9277
siret.piisang@avesco-cat.com

Raamatupidaja – Rita Virman
Tel. +372 679 9278
rita.virman@avesco-cat.com

Turundusassistent - Tiina Kraus
Tel. +372 679 9260
tiina.kraus@avesco-cat.com

Müügiassistent – Krista Hool
Tel. +372 679 9660
krista.hool@avesco-cat.com  

CATERPILLAR VARUOSADE MÜÜK

Varuosade müügispetsialist – Tõnu Liinat
Tel. +372 6799 281

Varuosade müügispetsialist – Hans Uibo
Tel. +372 6799 280

varuosad@avesco-cat.com


HOOLDUS– JA REMONDIOSAKOND, TOOTETUGI

Hooldusväljakutsed, remonditööde planeerija – Martin Kutsar
Tel. +372 525 1142
Tel. +372 679 9270
hooldus@avesco-cat.com

 

Hooldusjuht – Raigo Paabut
Tel. +372 5855 6998
raigo.paabut@avesco-cat.com

Saue töökoja meister – Ants Juhanson
Tel. +372 512 6032
ants.juhanson@avesco-cat.com

Tartu töökoja meister, tööde planeerija – Tambet Johannes
Tel. +372 5860 2965
tambet.johannes@avesco-cat.com

Tehniline nõustaja, S•O•S analüüsid – Märt Binsol
Tel. +372 5919 9276
mart.binsol@avesco-cat.com

Tehniline nõustaja – Dmitri Sekljutski
Tel. +372 5854 4666
dmitri.sekljutski@avesco-cat.com