Kontaktandmed

Saue peakontor

AS Avesco
Väljaotsa 1
76505 Saue
Estonia

Tel.  +372 679 9260
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Tartu filiaal

AS Avesco
Ringtee 35
50105 Tartu
Estonia 

Tel.  +372 512 6001
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142
info.ee@avesco-cat.com

Kontori lahtiolekuajad / Business hours: 

E–R  8.00–16.30; L–P suletud
8.00–16.30 Monday to Friday

Äriregistri kood / Business ID: 10503541
KMKR / VAT reg no:  EE100077111

Nordea Bank AB Estonia Branch
IBAN:  EE501700017000019738
BIC / SWIFT:  NDEAEE2X

Võtke meiega ühendust

Contact EE

Contact

TÖÖTAJATE KONTAKTANDMED

CAT TEHNIKA MÜÜK JA RENT

Põhja-Eesti müügijuht – Oliver Lõõnik
Tel. +372 511 0207
oliver.loonik@avesco-cat.com

Lõuna-Eesti müügijuht – Jaanus Uustalu
Tel. +372 512 6001
jaanus.uustalu@avesco-cat.com

Tootejuht – Magnus Mägedi
magnus.magedi@avesco-cat.com


CATERPILLAR GENERAATORITE JA JÕUSEADMETE MÜÜK JA RENT

Müügiinsener – Kalle Koppel
Tel. +372 510 7018
kalle.koppel@avesco-cat.com


METSO PURUSTUS- JA SÕELUMISSEADMED

Oskar Lesment 
Metso tootejuht
Tel: +372 53364447 
oskar.lesment@avesco-cat.com


ADMINISTRATSIOON

Tegevjuht – Tarmo Põiklik
Tel. +372 679 9260
tarmo.poiklik@avesco-cat.com

Pearaamatupidaja – Aune Klimbek
Tel. +372 508 4253
aune.klimbek@avesco-cat.com 

Raamatupidaja – Rita Virman
Tel. +372 679 9278
rita.virman@avesco-cat.com

Müügiassistent – Krista Hool
Tel. +372 679 9660
krista.hool@avesco-cat.com  

Turundusspetsialist – Kadri Ahu
Tel. +372 679 9267
kadri.ahu@avesco-cat.com              

CATERPILLAR VARUOSADE MÜÜK

Andrus Väli
Tel. +372 6799 280

Oliver Valdre
Tel. +372 6799 281

varuosad@avesco-cat.com



HOOLDUS– JA REMONDIOSAKOND, TOOTETUGI

Hooldusväljakutsed, remonditööde planeerija – Anu Reinsalu
Tel. +372 525 1142
Tel. +372 679 9270
hooldus@avesco-cat.com

Tartu töökoja meister, tööde planeerija – Tambet Johannes
Tel. +372 5860 2965
tambet.johannes@avesco-cat.com

Tehniline nõustaja, S•O•S analüüsid – Märt Binsol
Tel. +372 5919 9276
mart.binsol@avesco-cat.com

Hoolduse ja varuosade osakonna juht – Margus Teng
Tel. +372 5853 9900
margus.teng@avesco-cat.com