Esimene Balti operaatorite võistlus toimub Lätis

Tänavu 6.–8. septembril toimub Lätis esimene Baltimaade rasketehnika operaatorite võistlus, kuhu on osalema oodatud kõik masinajuhid Eestist, Lätist ja Leedust. Tegemist pole mitte ainult võimalusega võistelda, vaid ka kohtuda erinevate tööstusharude spetsialistidega Balti riikidest ja vahetada kogemusi.

Cat® - see on elustiil

„Selle võistlusega soovime murda stereotüüpilist arvamust traktoristist ja näidata, et masinaoperaatori amet on arvestatav elukutse, milleks on vaja nii teadmisi ja kutseoskusi kui ka annet,” sõnas Avesco Läti piirkonna tegevjuht ja Baltikumi operaatorite võistluse peakorraldaja Jānis Vīksna. „Võistlus annab võimaluse ametivendadega mõõtu võtta ja kogemusi jagada ning kohtuda tööstusharu asjatundjatega teistest Balti riikidest.”

Rasketehnika operaatorite võistlus hõlmab erinevate Caterpillar®-i masinatega sooritatavaid ülesandeid. Operaatorid peavad juhtima vähem ja rohkem tuntud Cat® masinate mudeleid, mida nad võistluse käigus võib-olla ka esimest korda proovivad. Seepärast räägimegi andest ning meestest, kes nimetavad masinaid oma hobiks, kireks ja elustiiliks.

Ülesanded ja tooteuudised

See võistlus toimub Baltikumi tasandil esimest korda. Kolme päeva jooksul sooritavad operaatorid individuaalselt kolm ülesannet erinevate Caterpillar®-i masinatega.

Samuti on võistlejatel ja nende ettevõtte esindajatel võimalus osaleda õppeseminaridel, kus nad saavad teavet ekskavaatorite uusima Trimble 3D GPS-i tasandussüsteemi, ehitustehnika uudiste ja tehnika taastamisprogrammi Cat Rebuild programmi eeliste kohta.

Aeg ja koht

Võistlust viiakse läbi kolme päeva jooksul: 6.–8. septembril. Iga operaator osaleb ühel päeval. Kõigi kolme päeva jooksul toimub võistlus Avesco Baltikumi peakontoris Lätis aadressil Ziedu Gravas, Mārupe piirkond (Riia lennujaama lähistel). Igal võistluspäeval toimuvad kõigi kolme Balti riigi operaatorite võistlused.

Kolmepäevase võistluse jooksul näitavad operaatorid oma oskusi ning pereliikmetele ja toetajatele pakutakse samuti meelelahutust. Pere pisemate liikmete eest kantakse hoolt laste meelelahutuskeskuses, samal ajal kui täiskasvanutel on võimalus osaleda erinevates teatevõistlustes ja õppeprogrammides. Üritus annab kogu perele võimaluse olla koos ja tutvuda tugevama soo igapäevatööga.

Auhinnad

Iga Balti riigi parimale operaatorile ehk võistlejale kes saab võistluse jooksul suurima arvu punkte,  antakse üle peaauhind – reisivautšer kahele Malagas asuvasse Caterpillari demo- ja koolituskeskusesse (MDLC), mis on üks maailma kõige moodsamaid väljaõppekeskusi. Lisaauhind – üks kinkekaart reisiks Hispaaniasse – antakse üle ettevõttele, keda iga peaauhinnavõitja esindab. Päeva parimate tulemustega osaleja saab iga võistluspäeva lõpus auhinna.

Kutsume omasid toetama

"Cat operaatorite võistlustel Eestis on alati olnud palju osavõtjaid,“ lausus Avesco AS-i tegevjuht Jan Berkovitch. „Nüüd korraldame seda võistlust aga rahvusvahelisel tasandil. Seepärast kutsun kõiki Eesti tööstusettevõtteid üles olema osavõtlikud ja toetama oma masinajuhtide osalemist võistlusel, ehkki on teada, et september on meie valdkonnas alati olnud väga kiire aeg."

Registreerumine

Registreeruda sai elektrooniliselt kuni 15. augustini. 

 

Võistlusel osalejad

Baltikumi operaatorite võistlusel osalejad on kinnitatud!

Vaata osalejate nimekirja siin 

  

Jälgi meid Facebookis

Hakka võistlust jälgima Facebookis

 

 

Tulemused

Balti operaatorite võistluse parimad on selgunud! 

  

  

Lisainformatsioon

Tutvu inglise keelse võistluse määrustikuga siin (lae alla)

Jälgi jooksvalt infot Facebookis: https://www.facebook.com/avescocat 

 

Lisainformatsiooni saab küsida:

Kadri Ahu (EST)
AS Avesco
Turundusspetsialist
Tel. +372 5092625

 

Zane Zolmane (ENG, RUS)
SIA Avesco
Marketing manager of Baltic region
Tel. +371 29197909
e-mail: zane.zolmane@avesco-cat.lv 

 

< Möödunud aastate kohalike võistluste pildid