MY.CAT.COM TEEB TEGEVUSTE HALDAMISE LIHTSAKS

 

My.Cat.Com koondab kõik teie masinate andmed ühte kohta – vaid üks sisselogimine tagab lihtsa juurdepääsu masinapargi olulisele teabele kõikjalt, kus viibite. See aitab teil teha mõistlikke otsuseid oma masinapargi ja ettevõtte kohta. Juba saategi kasutada!

 

PRODUCT LINKTM – TASUTA PAIGALDAMINE TEIE MASINATELE

 

Cati ametlik müügiesindaja Avesco on valmis Product Linki riistvara teie Cat-masinatele tasuta paigaldama, et saaksite kasutada rakenduse My.Cat.Com kõiki eeliseid.

  • Product Link on satelliit- või GPR-/GSM-sidet kasutav andmeedastusriistvara, mis kogub andmeid masina asukoha, kasutamise, kütusekulu jms kohta ning edastab need kliendi andmeliidesele (nt My.Cat.Com).
  • Cat Daily (kuulub rakendusse My.Cat.Com) on võrguliides, mis võimaldab andmeid mistahes nutiseadmega vaadata ja analüüsida, olles abiks hoolduste planeerimise ja masinate haldamise kohta otsuste tegemisel.

 

Eripakkumise tingimused:

 

GCI – üle 10 t masinad
RI – mäetööstus
BCP – kuni 10 t masinad.

 

Cat Daily tugiteenuse kestus

  • Tugiteenust osutatakse vähemalt kaks aastat Product Linki seadme aktiveerimiskuupäevast.
  • Kõigi masinate korral jätkub tugiteenus ka kahe aasta möödumisel, kuni need ei vasta enam ülalesitatud vanuse ja SMU läviväärtustele.

Kuidas jälgite oma masinate andmeid?

Rakenduse My.Cat.Com abil töötab Jim tõhusamalt. Kuid Eric ei kasuta My.Cat.Com-i. Vaadake, kui raskeks see muudab tema elu.

VIDEO

Cat Daily abil väldite planeerimata seisakuid

Cat® Daily aitab teil kaitsta oma masinaparki, andes juurdepääsu valitud andmetele masina kohta. Cat Daily värskendab töötundide, asukoha, juhtumite ja masinapargi tühikäigu- ja töötamistundide ning kütusekulu andmeid iga päev. Täpsemat infot annab Avesco müügiesindus.

Korduma kippuvad küsimused

Millistele andmetele saan juurdepääsu? Mis saab siis, kui mul on rohkem kui üks Cati masin? Vaadake vastuseid nendele ja muudele korduma kippuvatele küsimustele.


Täpsem ülevaade tegevusest

My.Cat.Com näitab olulisi andmeid teie masinate kohta. Samuti saate siin määrata ülesandeid, vaadata hoolduspäevikuid ja planeerida hooldusvisiite Cati müügiesindaja juurde.

 

 

Mis juhtub, kui te ei kasuta rakendust My.Cat.Com?

Kui te ei kasuta rakendust My.Cat.Com, võib lihtsaimgi ülesanne muutuda keeruliseks. Vaadake, mis veel juhtub Ericuga, kui ta ei kasuta My.Cat.Com-i.

VIDEO

Kas soovite rohkem teada? Kas vajate abi registreerumisel? Võtke meiega ühendust:

info.ee@avesco-cat.com

Tel 679 92 60