Kui töö saab kohe esimesel korral tehtud kiiresti ja õigesti, on see ka tulus. Tõhususe tagab see, et täidame lubatu aega, jõudu, energiat või ressursse raiskamata. Vaadake, kuidas uue ekskavaatoriga Cat® 320 või 323 saab tööviljakust kuni 45 PROTSENTI suurendada.


Kaks alltöövõtjat teevad sama pinnaseplaneerimistööd. Üks kasutab uut Cati ekskavaatorit ja standardset abisüsteemiga Cat Grade’i. Teine töötab masinaga, mille varustuses ei ole planeerimissüsteemi. Esimene alltöövõtja lõpetab 5,5 tunniga, teisel kulub 10 tundi.

 

Ilma abisüsteemita töötamise lisakulud:

Pagalvokite apie papildomas išlaidas nesinaudojant technologijomis:

Abisüsteemiga Cat Grade saab standardiks

 

Abisüsteemiga Cat Grade on murranguline tehnoloogia, mis tagab ekskavaatorite Cat 320 ja 323 tõhususe märgatava suurenemise. See on lihtsasti kasutatav 2D-süsteem, mis automatiseerib noole ja kopa põhifunktsioone. Juht peab vaid ekraanil märkima soovitud sügavuse ja kalde, vajutama nuppu ning laskma tehnikal teha ülejäänu – kiiresti, korralikult ja palju väiksema pingutusega. Klientide hinnangul on see tavapärasest kaevamismeetodist peaaegu kaks korda kiirem ja katsete tulemused kinnitavad, et kütust kulub kuni 25% vähem. Vaadake abisüsteemiga Cat Grade’i töötamist:

www.cat.com/en_US/articles/customer-stories/technology/father-sonblown-away.html

Nende masinate standardvarustusse kuulub veel kaks aega ja kulusid vähendavat süsteemi:

Ja kui olete valmis standardpaketist rohkemaks, on seda lihtne täiendada:

Teame, et töö tõhusus sõltub suuresti sellest, kes istub kabiinis. Just seepärast andsime tema käsutusse nii palju tehnoloogiat juba masina standardvarustusena – ikka selleks, et juhi töö kergemaks muuta. Kuid me ei piirdu sellega. Meie uue põlvkonna ekskavaatoritel on veel:

Kui palju aega ja raha on võimalik säästa tõhusama ekskavaatoriga? Ja kui suurt sissetulekut saab teenida vabanenud tundidel? Numbreid saate küsida Cati müügiesindajalt.

info.ee@avesco-cat.com

+372 679 9260