See masin on hooldustehniku unistus: pikad hooldusvälbad on ideaalselt ajastatud, et masin ei peaks hooldamiseks alatasa tööst kõrvale jääma. Filtrite asukohad on loogilised. Hoolduskohtadele ligipääsemiseks ei ole vaja ronida üle kogu masina. Vaadake, kuidas Cat®-i uute ekskavaatorite lihtsat hooldust tagav konstruktsioon võib kulusid vähendada 15 PROTSENTI.

Hooldus on ju tülikas. Mitte ainult seisuaegade tõttu, vaid ka seepärast, et tuleb tellida varuosi, järgida kindlat tegevuskorda, utiliseerida vedelikke – kõike seda masinal, mis tundub täiesti korralikult töötavat. Ei ole siis ime, et mõni masinaomanik ei pea vajalikuks hooldusvälpadest kinni pidada. Kuid see otsus võib osutuda kulukaks.

Me saame küll aru, miks hooldus nihkub tegemist ootavate tööde järjekorras lõppu, kuid oleme kindlalt veendunud, et hooldus aitab tegelikult kasumlikkust suurendada. Seepärast on uutel Cati ekskavaatoritel selline hooldusplaan, mida teile meeldib järgida. Tänu sellele saate rohkem töötada, vähendades seisuaegu ja kulusid kuni 15%.

 

 

KÕIK ALGAB TÕHUSAMAST KONSTRUKTSIOONIST

Filtrite pikem kasutuskestus ja väiksem arv, pikemad hooldusvälbad, parem ajastus, vähem vedelikke, mugavamalt paiknevad hoolduskohad – need on tõhusa hoolduse tingimused. Just seda me pakumegi. Allpool on loetletud vaid mõned neist täiustustest, millega oleme Cati ekskavaatorite uue põlvkonna paremaks muutnud:

  • õhufiltri kasutuskestuse pikendamine 500 töötunnilt 1000 töötunnini
  • hüdrosüsteemi tagasivoolufiltri kasutuskestuse pikendamine 2000 töötunnilt 3000 töötunnini
  • lõppülekande ja pöördeajami filtrite vahetusvälba pikendamine 500 töötunnini
  • filtrite lähestikku paiknemine säästab aega

kiirema ja ohutuma hooldamise tagab võimalus kõikidele igapäevastele hoolduskohtadele maapinnalt ligi pääseda.

 

 

Cat Link on ekskavaatorite 320 GC, 320 ja 323 standardvarustuses. Otse masina süsteemidelt saadud andmed võivad aidata teil hooldust teha ainult siis, kui vaja.

  • Product Link™ on riistvara, mis kogub töötamise ajal masinas andmeid asukoha, kasutamise, kütusekulu jms kohta.
  • Cat Daily on võrguliides, mis võimaldab andmeid mistahes nutiseadmega vaadata ja analüüsida, olles abiks hoolduste planeerimise ja masinate haldamise kohta otsuste tegemisel.

Võtke ühendust Avesco esindajaga, et uurida lisa

info.ee@avesco-cat.com

+372 679 9260