Uudised

Baltikumi operaatorite võistlusel osalejad on kinnitatud

101 registreerumisavaldust – 62 Lätist, 24 Eestist ja 15 Leedust. Enam kui 120 toetajat ja kaasaelajat.

Tänavu 6.–8. septembril toimub esimene Baltikumi operaatorite võistlus Mārupe piirkonnas aadressil Ziedu gravas, kus rasketehnika operaatorid Lätist, Leedust ja Eestist panevad oma oskused ning teadmised proovile. Tegemist pole mitte ainult võimalusega võistelda, vaid ka vahetada teadmisi ja kogemusi tööstuse suundumuste kohta. 

 

Kokku saadeti tervest Baltikumist 101 registreerumisavaldust – 62 Lätist, 24 Eestist ja 15 Leedust. Kuna võistluses osalejate arv on piiratud, valiti osalejad välja avalduste esitamise järjekorra alusel – igast riigist kinnitati 20 esimest avaldust, mis vastasid võistlusjuhendi tingimustele. Ülejäänud viis kohta, mida Leedu ei täitnud, läksid Läti ja Eesti operaatoritele: kaks lisakohta Lätile ja kolm Eestile. 

Palju õnne kõigile kinnitatud osalejatele! Vaata nimekirja SIIN> 

 

Kõik võistlusel osalejad peavad sooritama neli ülesannet, mis panevad proovile nende teadmised, täpsuse ning tehnika haldamise oskused, mida nad on saanud selles valdkonnas töötamise jooksul. Ülesanded saavad olema ebatavalised ja keerulised, mistõttu tuleb heade tulemuste saavutamiseks peale tavapäraste lahenduste leida ka loomingulisi lahendusi.

 

Osalejatel on võimalus töötada erinevate masinatega, mis võimaldab proovida masinaid, mida nad võib olla igapäevaselt ei kasutata. Võistluses tuleb peaauhinna nimel ülesandeid teha nelja erineva masinaga: roomikekskavaator Cat® 320, ratasekskavaator Cat M325DL MH Rebuild, Cat laadurekskavaator + ratasminilaadur ja ratasekskavaator M316F.

 

Kinnitatud võistlejad peavad osalustasu tasuma ettenähtud ajaks, mis kinnitab võistlusel osalemist. Osalustasu tuleb tasuda käesoleva aasta 31. augustiks. Kui makset pole ettemääratud ajaks tehtud, arvestatakse, et osaleja on kohast loobunud, ja seda pakutakse järgmisele kandidaadile, järgides avalduse esitamise järjekorda.

 

Kuna ohutus on võistluse üks peamisi külgi, palume osalejatel järgida riietuse eeskirju: pikad püksid ja mugavad suletud tööjalanõud. Samuti on rangelt keelatud võistlusel osalemine ja seadmete läheduses olek alkoholi või narkootikumide mõju all! Reegleid järgides on võistlus edukam ja kõigi jaoks nauditav.

 

„Sel aastal oli otsuse tegemine keeruline, sest saame võistlema võtta vaid 60 osalejaid. Seetõttu võeti vastu need operaatorid, kes esitasid avalduse esimeste seas. Võistlus ei seisne ainult operaatorite proovilepanekus, vaid see on väljakutse ka meie kui korraldajate jaoks. Ziedu gravasi on tulemas lisaks võistlejatele ka 120 toetajat, kellest 40 on lapsed. Suhtlus toimub viies keeles: läti, eesti, leedu, vene ja inglise keeles. Soovin kõigile osalejatele, operaatoritele ja korraldajatele head tuju ja võistlusjanu!” ütles Avesco Läti piirkonna tegevjuht ja Baltikumi operaatorite võistluse peakorraldaja Jānis Vīksna.

 

Võistlusel osalejate motiveerimiseks on korraldajad välja pakkunud innustavad auhinnad. Iga Balti riigi parimale osalejale, antakse üle peaauhind – reis kahele inimesele Málagas asuvasse Caterpillari demo- ja koolituskeskusesse (MDLC), mis on üks maailma kõige moodsamaid demo- ja koolituskeskusi. Lisaauhind – üks kinkekaart reisiks Hispaaniasse – antakse üle ettevõttele, mida iga peaauhinnavõitja esindab. Kolm päeva parimate tulemustega osalejat saavad iga võistluspäeva lõpus Cati telefoni ja muid üllatusauhindu.

 

Hakka võistluse uudiseid JÄLGIMA Facebookis: www.facebook.com/avescocat

 

Tutvu inglise keelse võistluse määrustikuga siin

 

 

Toetajad:

Cat® Phones, Buvbaze.lv. Mascus.lv, Mascus.lt