Uudised

Baltic Road Conference 2017

Enam kui 60 ettekannet, üle 100 eksponaadi, rohkem kui 600 osavõtjat – kõik see 29-dal rahvusvahelisel Põhja- ja Baltimaade teedeala konverentsil Tallinnas!

Ajalugu

Baltic Road Conference ajalugu ulatud tagasi aastasse 1932. Vaatamata nõukogude režiimi ajal peaaegu kahe aastakümne pikkusele vaheajale, on toimunud kokku 28 konverentsi. Kunagisest väiksest piirkondlikust koosolekust on kujunenud suur rahvusvaheline konverents sadade osalejate ja esinejate ning näituse eksponentidega ligikaudu 30 riigist. Konverents toimub 3 aasta tagant erinevates Balti riikides. 

 

29. rahvusvaheline Balti Teede konverents

Balti Teedeliidu (BRA) XXIX rahvusvaheline teedealane konverents ja suurnäitus toimub 28. – 29. augustil 2017 Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28).

Üritus algab vastuvõtupeoga Tallinna Lennusadamas 27. augustil ning lõppeb ekskursioon-väljasõitudega 30. augustil. Konverentsil käsitlusele tulevad teemad: teede ja sildade ehitus ning hooldus, liiklusohutus, ühistransport, keskkond ning erinevad IT lahendused.

 

Cat messil

Konverentsi raames toimub ka mess, kus on uuemate tehnikate ja tehnoloogiatega esindatud üle 70 firma Euroopast ja kaugemaltki. Näitus toimub paralleelselt nii sise- kui ka välialal.

Näitusel saate tutvuda teedeehituse ja -hoolduse tehnoloogiatega, uuemate infotehnoloogiliste lahendustega valdkonna tarvis, liiklusohutuse, ühistranspordi lahenduste ja muude teemadega.

Avesco esindajad ootavad teid 28.-29. augustil Eesti Näituste messikeskuse välialal, kus tutvustame 3D kaldeautomaatikaga varustatud Cat ekskavaatorit. Tulge läbi ja küsige julgelt meie müügimeeste käest Cat masinate uuenduste ja eeliste kohta!

 

Näituse külastamine on konverentsil mitteosalejatele tasuta.

Konverents ise on tasuline ja sissepääs sinna piiratud osalejakaartidega.

Konverentsi programmi leiate siit.

Olete lahkelt oodatud külastama meid Baltic Road Conference näitusel!

Avesco meeskond