KAEVAMISE TULEVIK ON SIIN!

45/25/15 - täiustatud omadused

Meil on hea meel teile tutvustada Cat®-i kolme 20-tonnist uue põlvkonna ekskavaatorit.

320, 320 GC ja 323 pakuvad kuni 45% suuremat jõudlust, 25% väiksemat kütusekulu ja 15% väiksemaid hoolduskulusid. Igaüks neist on välja töötatud tõhusust silmas pidades, et saaksite täita oma lubadused aega, jõudu, energiat või ressursse raiskamata.

 

 

 

 

KIIREM TÖÖ.

 

Cat 320 ja 323 on õigustatult uhked tööstusharu kõrgeima tasemega tehasevarustuse üle, mis võimaldab jõudlust märgatavalt suurendada. Mõlema mudeli konstrueerimisel saavutati jõudlus, mis on kuni 45% suurem kui traditsiooniliste võtetega tehtud planeerimistöödel. Masinad on varustatud süsteemiga Cat Grade 2D ja kontoriga peab sidet Cat LINKTM.

 

Lisainfo

SUUREM SÄÄST.

 

Kõik uue põlvkonna ekskavaatorite mootorid on võimsusvahemikus 121–162 hj, kuid nende kütusekulu on kuni 25% väiksem kui eelmistel mudelitel. Mootorite kütusekulu ja jõudlus on optimeeritud. Uus Smart-režiim kohandab mootori ja hüdrosüsteemi võimsuse automaatselt kaevamistingimustega, vähendades mootori pöörlemissagedust, kui hüdrosüsteemi koormus langeb. Nii väheneb kütusekulu veelgi.

 

Lisainfo

VÄHEM SEISAKUID, ROHKEM TÖÖD.

 

Uued Cati ekskavaatorid teevad rohkem tööd väiksemate kuludega. Hoolduskulud on eelmiste mudelitega võrreldes kuni 15% väiksemad. Tagasivoolufiltri hooldusvälp on pikenenud 3000 töötunnini, õhufiltril 1000 töötunnini ja kütusepaagi korgi filtril 2000 töötunnini.

 

Lisainfo


Oled huvitatud Caterpillari uue generatsiooni ekskavaatoritest? Võta meiega ühendust:
    +372 679 9260
    info.ee@avesco-cat.com