Tehnika taastamine - CCR

Masinale uus elu cati sertifitseeritud taastamise programmiga

Alternatiivina uue masina ostmisele tasub kliendil kaaluda varem soetatud tehnika taastamise võimalust. Cati sertifitseeritud taastamise (Cat® Certified Rebuild e. CCR) ning Cati mootorite ja jõuülekannete taastamise programmi abil saab vanast masinast uus, mis ei tööta sugugi halvemini ega näe välja kehvem kui tehasest väljaveeremise päeval.

Paratamatult jõuavad kõik kliendid ühel hetkel oma tehnikaga sellesse punkti, kus tuleb otsustada, kas masin taastada või müüa maha ja osta uus. Cati masinate kered on toodetud vastu pidama vähemalt kaks korda kauem ja üha enam kliente pööravad selle tõiga enda kasuks, otsustades taastada kas terve masina või siis selle mootori ja jõuülekande. Tehnika esialgse jõudluse taastamine vaid murdosa summa eest, mis kuluks uue masina ostmiseks, hoiab tehnika ülalpidamis- ja kasutuskulud klientide jaoks meeldivalt väikesed.

Ka operaatorid harjuvad oma masinaga väga ära ja paljud ei taha pärast kümmet-kahtkümmet aastat omale armsaks saanud masinast loobuda. Cati sertifitseeritud taastamise teenust kasutades saate tagasi „uhiuue“ 20-aastase masina.

Caterpillar on ainus sedavõrd põhjalikku taastamisprogrammi pakkuv tootja ja ainus, kes tagab uue tehnikaga samaväärse jõudluse. Teenust pakkuvate Cati esindajate puhul on kindlustatud töö ühtlane kvaliteet ja see, et masina kõik osad vastavad Caterpillari rangetele kvaliteedinõuetele. Keskne osa selles, on taastatavate osade nimekirjal ehk lähteandmetel, mis on meie töö aluseks. See võib olla kuni 3000 lehekülge pikk ja hõlmata enam kui 10 000 osa, mis tuleb remontida, välja vahetada või taastada. Enamikul juhtudel läheb taaskasutusse kuni 90% masina osadest - neile antakse uus elu tehasetaastatud varuosade näol. 


Olenevalt valitavast sertifitseeritud taastamise programmist renoveerib Avesco AS täielikult kas teatud masinaosa või kogu masina, kasutades seejuures eranditult vaid uusi või taastatud Cati varuosi ja see peab paika kõigi elementide puhul. Kui tööd on tehtud, kehtib taastatud masinale 12-kuuline garantii, mida saab soovi korral pikendada. Taastamistööde eest saab tasuda ka järelmaksuga. Vahel pakuvad Cati esindajad juurde hoolduslepingut, mille tingimused on samad või väga sarnased nagu uuele tehnikale pakutaval lepingul.


Cat sertifitseeritud taastamise teenus tagab masina, mis on sama hea kui uus, vaid murdosa eest summast, mis kuluks uue tehnika ostmiseks.

CCR jooksul tehtavad remonditööd: mootori remont, hüdrosüsteemi ja hüdraulika taastamine, käigukasti, piduri- ja roolisüsteemi remont, silla remont, elektrijuhtmestiku vahetus, uuendatakse kabiin ja tehakse värvimistööd.

CCR kapitaalremondile kulub umbes 60-70% uue masina hinnast - sõltuvalt remonditava seadme seisukorrast.


Masin uuega samaväärseks kapitaalremondi abil

Kliendi huvi kapitaalremondi vastu seisneb selles, et kapremondi läbinud tehnika on peaaegu samaväärne uuega – sellel on garantii ning tööiga on sama, mis uuel masinal, kuid remondile kuluv summa on märkimisväärselt väiksem võrreldes uue masina ostuhinnaga.

Pele CCR remonti saab masin uue elu:

  • Caterpillar® tehase garantii kuni 2 aastat või kuni 10000 m/h.
  • Taastatud masinale väljastatakse uus seerianumber.
  • Töötundide arvestus algab taas 0-st.

Sertifitseeritud taastamise teenus on suurepärane võimalus suurendada pikaajaliselt kasumit ja tootlikkust ning vähendada ülalpidamis ja kasutamiskulusid.


Millest alustada?

Kapitaalremont võib hõlmata erinevaid osi, näiteks mootorit või kogu masinat, ja selle tulemusena saate odavamalt uueväärse. Kapitaalremondi protsess on iseenesest lihtne: kohtumisel Avesco AS hoolduse esindajatega selgitatakse välja masina seisukord ning lepitakse kokku, kui põhjalik remont teha tuleks, mis komponente see hõlmama peaks, milliseid osi edasi kasutada saab ning milliseid Reman tehasetaastatud osade vastu vahetada. Teile tehakse pakkumus ja saavutatud kokkuleppe järgi pannakse lõplikult paika tööde graafik.

Helistage telefonil 58539900 või saatke päring hooldus@avesco-cat.com ning lepime kohtumise kokku!

Aitame Teil rõõmuga leida parima lahenduse.