Tehasetaastatud varuosad - Reman

Sama hea kui uus varuosa, madalama hinna eest

Caterpillar on 1970. aastast pakkunud Cati masinatele ja mootoritele suurt valikut tehases taastatud varuosi ehk Remani osi. See on taastöötlemise täiustatud vorm, kus tagastatud kulunud komponent viiakse tootmistehase tingimustes uuega samaväärsesse seisukorda. 

Tehasetaastamine on üks suurimaid panuseid säästlikku arengusse, hoides taastumatuid ressursse ringluses mitme kasutusea jooksul, vähendades seeläbi jäätmeid ja minimeerides toormaterjalide kulu täiesti uue osa tootmiseks. Ühtlasi on see hea võimalus pakkuda kvaliteetseid soodsamaid varuosi – see on kasulik nii meie klientidele kui ka keskkonnale.

Cat Remani ärimudel toimib üks ühele vahetusena, st tooted, mille tööiga on lõppenud, vahetatakse välja ümberehitatud asendustoote vastu. Olles üks maailma suurimaid ümberehitajaid, rakendab Cat Reman oma tootmises kõige uuemaid tehnoloogiaid selleks, et tooted vastaksid algsele soorituskirjeldusele, sealhulgas viiakse sisse olulised insenertehnilised muudatused. Tänu säästvale ärimudelile ja kliendile pakutavatele parandatud toodetele, mis on kvaliteetsed, kuid nõuavad väiksemaid kulutusi, toob Cat Reman kasu äritegevusele, klientidele ja ka keskkonnale.Cat® reman mootorid

Tagastades oma vana mootori meile, saate Caterpillari tehasetaastatud mootori ülihea hinnaga. Cat REMANi mootoritega säästate 40-60% varuosadelt. Kõrgtehnoloogilise ümberehitusprotsessi käigus taastatakse toote parameetrid ja seisund uuega samaväärseks. Cat REMANi mootorite taastamisel kasutatakse ainult Caterpillari originaalvaruosi.

Kliendi eelised:

  • Mootor, mis on sama võimas kui uus
  • Vastavus uue mootori heitkoguse piirmääradele
  • Tavaremondiga võrreldes väiksem seisakuaeg
  • Mootorite saadavust palun kontrollige meie varuosa müügist
  • Mootorile kehib varuosa garantii

Remani mootoreid ja muid komponente hoitakse Caterpillari ladudes ning nende tellimine ja saadavus on võrreldav uute varuosade tarnete kiirusega. Seega saate ka väiksemad remonditööd nende abil soodsamalt teha. Võtke julgelt ühendust Avesco AS varuosamüügiga ning uurige oma masinale Remani osade saadavust ja kulunud varuosade vastuvõtmise tingimusi.