Uudised

Avesco – Caterpillari uus ametlik edasimüüja Eestis

Avesco Šveits

Avesco võtab Wihuri Oy Technical Trade’i Caterpillariga seotud tegevuse Balti riikides üle ning on alates 1. oktoobrist 2016 kõikides tegevusvaldkondades teie uus ametlik Caterpillari teeninduspartner ja teenuseosutaja Eestis. Samuti saab Avesco Balti riikides Metso purustus- ja karjääritehnika edasimüüjaks.

Head kliendid ja partnerid

Kiiresti muutuv ärikeskkond nõuab pidevat jälgimist ja vajaduse korral muutustele reageerimist. Juhtivat ehitusmasinate tootjat Caterpillar Inc.-i on alates 1993. aastast Eestis esindanud Wihuri AS.

Soomes on Wihuri Oy Technical Trade olnud aastakümneid tuntud kui juhtiv ekspert ja usaldusväärne äripartner. Tegevuse jätkamise ja tugevdamise nimel suunab Wihuri Oy Technical Trade’i Caterpillari osakond kõik oma jõupingutused nii toodete müügil kui ka teenindusel edaspidi Soomele.

Selle tulemusena võtab Avesco Wihuri Oy Technical Trade’i Caterpillariga seotud tegevuse Balti riikides üle ning on alates 1. oktoobrist 2016 kõikides tegevusvaldkondades teie uus ametlik Caterpillari teeninduspartner ja teenuseosutaja Eestis. Samuti saab Avesco Balti riikides Metso purustus- ja karjääritehnika edasimüüjaks. 

Šveitsis Langenthalis asuv Avesco on olnud üle 85 aasta Šveitsi Caterpillari edasimüüja. Ettevõtte omanikud ja nõukogu liikmed Christoph Ammann ja Daniela Aeschlimann-Schneider on perekonna viies ja kuues põlvkond, kes tagavad meeskonna professionaalse juhtimise ning peretraditsioonide ja -väärtuste jätkumise.

Avesco annab Šveitsis Caterpillari edasimüüjana tööd ligikaudu 600 inimesele. Ettevõttes on au sees pikaajalised traditsioonid ja järjepidevus, pidev areng ning hoogne uuendustegevus.

Kogu töö keskmes on kliendid ning kõige alus on usaldusväärsus ja sõltumatus.

Usaldusväärsus tähendab kindlustunnet, järjepidevust, kogemust ja pikaajalist pühendumist. Sõltumatus viitab iseseisvusele ja asjatundlikkusele, mis tänu tehnoloogilistele edusammudele pidevalt suureneb. Samuti tähendab sõltumatus seda, et esmatähtis on oma teenindusvõrk ja klienditugi. Kokkuvõtteks loob see kõik meie klientide ja partnerite jaoks väga olulist väärtust – usaldust.

Avesco on uhke oma asjatundliku müügi-, teenindus- ja tugimeeskonna üle, mis katab kogu Eesti. Oleme üle võtnud kõik senised töötajad. Meie eelolevate aastate eesmärk on laiendada tegevuse ulatust ja klienditeenindust, et suurendada veelgi teie Caterpillari seadmete töökindlust ning aidata nõnda teie ettevõttel kasumlikum olla.

Wolfram Söhnel vastutab kõigi kolme Balti riigi eest ning juhib koos Jan Berkovitchiga tegevust Eestis.

Kõik kehtivad klienditeeninduse ja -toe lepingud jäävad jõusse.

Täname, et usaldate maailma juhtivat tehnoloogiat. Soovime pakkuda teile parimat teenindust, mis tugineb meie pikaajalisele kogemusele Caterpillari edasimüüjana, ning teha seda Šveitsi kvaliteediga.

 

 

Avesco Eesti