Uudised

Caterpillar® ja „Transformerid: Viimane rüütel“ ühendavad jõud

Cat-masinatel on aastate kestel olnud palju filmirolle. Sel korral tegi Caterpillar koostööd filmistuudioga Paramount Pictures, kes tutvustas nimekirja peatsetest filmidest, kus on võimalik kaasa lüüa. Kui Caterpillari meeskond nägi selles nimistus filmi „Transformerid: Viimane rüütel“ („Transformers: The Last Knight“), oli asi otsustatud.

On kolm põhjust, miks Caterpillar ja Transformerite filmibränd omavahel hästi sobivad. Esiteks, kui vaadata Transformerite sarjaga seotud atribuute – omadused nagu tugevus, lojaalsus ja kaitse, siis sobivad need ideaalselt kokku Caterpillari kaubamärgiga. Teiseks, autobotid võtavad endale partnerite või liitlaste rolli ja aitavad filmikangelasel ülesande kõrgusel seista. Samamoodi suhtub Caterpillar partnerlusse oma klientidega. Ja kolmandaks, Caterpillar töötab välja uusi tooteid tuleviku tööobjekti jaoks – see kõik tähendab transformatsiooni. Caterpillar soovib aidata klientidel muuta ehitustööstust paremaks.

Rolli sai Cat 320 ekskavaator, mis valiti välja seetõttu, et tegemist on universaalse tootega. Cat ekskavaatoreid võib näha töötamas kõikjal üle maailma ja kõikvõimalikel kasutusaladel. Neist on saanud üks Caterpillari kõige menukamaid tooteid maailmas.

 

Filmi „Transformerid: Viimane rüütel“ süžee

Film „Viimane rüütel“ purustab Transformerite sarja alusmüüdid ja annab kangelasele uue tähenduse. Inimesed ja transformerid on sõjajalal. Optimus Prime on kadunud. Võti meie tuleviku päästmiseks peitub minevikus – transformerite kiivalt saladuses hoitud ajaloos Maal. Meie maailma päästmine jääb ebatõenäolise liidu õlule: Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, inglise lord (Sir Anthony Hopkins) ja Oxfordi professor (Laura Haddock).

Igaühe elus saabub kord hetk, mil meie poole pöördutakse palvega midagi suurt korda saata. Filmis „Transformerid: Viimane rüütel“ saavad tagaaetavatest kangelased. Kangelastest saavad kurikaelad. Alles jääda saab vaid üks maailm: nende või meie oma.

Vaadake filmi treilerit.

 

Kas teadsite?

  • Tegemist on kõige kallima Transformerite sarja filmiga, mille eelarve oli 260 miljonit dollarit.
  • Stseenid, kus Sir Edmund Burton külastab aadressi Downing Street 10, filmiti Briti peaministri tegelikus büroos 2016. aasta oktoobris.
  • Transformerite filmid põhinevad samanimelisel mänguasjade sarjal, mille lõi Hasbro 1984. aastal.
  • „Transformerid: Viimane rüütel“ lasti välja kümme aastat pärast sarja esimest filmi „Transformerid“ (2007).
  • Tummfilm „Man Power“, mis linastus 1927. aastal, on tõenäoliselt vanim film, kus on peaosas Caterpillari masin. Lugege lisaks siit. 

  

„Transformerid: Viimane rüütel“ linastub Eesti kinodes alates 07.07.2017