Uudised

Karjääri demopäevad 2017 Malagas

Caterpillari karjääri demopäevadel, mis toimusid 12.-14. juunil Malagas, Hispaanias, osales ka Avesco kliente Lätist, Leedust ja Eestist, et vaadata uuemate masinate demonstratsioone ja tutvuda Caterpillari viimaste tehnoloogiatega.

Esimese päeva hommikul esitleti lahendusi tootlikkuse tõstmiseks ja kütuse säästmiseks  ̶̶ tehnoloogiarakendusi, karjääritööde digitaalseid võimalusi, drooniteenuseid ja tööseisakute juhtimistööriistu. Päeva teine pool jätkus peatribüünil kaalusüsteemide demonstratsiooniga, millele järgnes Caterpillari uudismudelite Cat 986K ja 745 tutvustamine. Esimene päev lõppes karjääritööde efektiivsuse õpitoaga, keskendudes koorma laadimise ja vedamise viisidele ning sellele, kuidas erinevad töövõtted mõjutavad tootlikust, kütusesäästlikust ning hooldus- ja kasutuskulusid. Teisel päeval räägiti ohutuslahendustest, millele järgnes karjääritööde kaugjälgimislahenduse „Advanced Productivity“ tutvustamine. Programm lõppes kaasahaarava 60 minutilise tehnika demonstratsiooniga, milles näidati kogu Caterpillari karjäärimasinate ja -lahenduste terviklikku valikut.

Avesco Baltikumi peadirektori Wolfram Söhneli kinnitusel on Caterpillari õppekeskuse külastamine klientidele suuresti kasuks, sest nad saavad informatsiooni ja väärtuslikku nõuandeid, mida hiljem rakendada oma igapäevases töös. Masinate proovimine ja võrdlemine toimub õppeväljal võimaldades kliendil koheselt näha tulemust ning hinnata oma ettevõtte kogemust masinate kasutamisel. Üks Avesco UAB klientidest märkis: „Nüüd ma tean, kuidas tööprotsessi muuta oma ettevõttes.“ Selline tõdemus kinnitab, et nii professionaalide nõuanded, kui ka kohapeal ning karjääris läbiviidud testid annavad klientidele võrreldamatu ja väärtusliku kogemuse oma tehnikapargi õigeks kasutamiseks. 

Sellised suured masinad nagu Cat 992K või Cat 777G ei ole muidugi omased Baltikumi turule, kuid uus rataslaadur 950 GC tekitas suurt huvi eriti selle võrdlus juba turul tuntud Cat 950M mudeliga.

Caterpillari demo- ja koolituskeskus asub rohkem kui 260 hektari suurusel maa-alal Costa del Sol piirkonnas Hispaania lõunaosas. Tänu professionaalide meeskonnale - spetsialiseerunud õpetajatele, operaatoritele ja tugipersonalile - on Caterpillar demokeskus Malagas suurepärane koht õppeseminaride, masinate demonstratsioonide ja teiste koolitustegevuste läbiviimiseks lõõgastavas keskkonnas.